Produkty & Služby

datové a telekomunikační systémy

Nabízené kategorie produktů a služeb

Tato stránka poskytuje přímý přístup k podrobným informacím o všech nabízených službách a produktech. Všechny služby a produkty jsou členěny do logických celků – oblastí.

 

Kompletní nabídka oblastí služeb & produktů

Ilustrační obrázek - Telekomunikační systémy

Telekomunikační systémy

Od svého prvopočátku se naše společnost specializuje na telekomunikační systémy výrobce Alcatel-Lucent. Tyto systémy mohou být optimalizovány pro využití od malých instalací přes střední až po velké podniky – od cca 6 až po několik tisíc uživatelů.

Více informací...


Ilustrační obrázek - Kabelážní systémy

Kabelážní systémy

Základním prvkem infrastruktury moderní počítačové sítě je kvalitně navržená a odborně nainstalovaná strukturovaná kabeláž. Při návrhu a výstavbě se držíme zavedených standardů a doporučení, které zaručují bezproblémový chod Vaší sítě. Naše společnost je dlouholetým certifikovaným partnerem společnosti Nexans.

Více informací...


Ilustrační obrázek - Kamerové systémy

Kamerové systémy

Naše společnost se dlouhodobě specializuje na produkty společností Axis, IQinVision a Sanyo. Pro záznam a zpracování obrazu využíváme produkty českého výrobce ATEAS.

Více informací...


Ilustrační obrázek - Zabezpečovací systémy

Zabezpečovací systémy

Elektronická zabezpečovací signalizace – EZS – je další oblastí, ve které Vám můžeme nabídnout naše služby. Systémy EZS jsme schopni navrhnout a nainstalovat od nejmenších systémů pro zabezpečení bytů, chalup, rodinných domků až po velké podnikové systémy pro zabezpečení firem, skladů a výrobních hal.

Více informací...


Ilustrační obrázek - Datové produkty

Datové produkty

Z široké nabídky datových produktů Alcatel-Lucent zde uvádíme stručný popis nejvíce používaných switchů. Produktová řada switchů je samozřejmě mnohem širší a v případě Vašeho zájmu jsme schopni Vám nabídnout produkt, který bude v plné míře vyhovovat Vašim požadavkům.

Více informací...


Ilustrační obrázek - Datová centra

Datová centra

V současné době dochází ke značné centralizaci informačních systémů a tím roste význam datových center. Datová centra (serverovny) jsou místnosti se zvláštním režimem a prostředím, která nabízejí zabezpečení dat před ztrátou nebo poškozením. V datovém centru jsou uchovávány informace, které dnes patří k nejcennějšímu majetku společnosti.

Více informací...


Ilustrační obrázek - Audity a analýzy

Audity a analýzy

S ohledem na dlouhodobé zkušenosti našich pracovníků jsme schopni Vám nabídnout poradenské služby, audity a analýzy ve všech oblastech pokrývající námi poskytované služby.

Více informací...


.

Stránky optimalizovány pro poslední verze moderních prohlížečů a Windows 7.