Kamerové systémy

datové a telekomunikační systémy

Kamerové systémy

Naše společnost se dlouhodobě specializuje na produkty společností Axis, IQinVision a Sanyo. Pro záznam a zpracování obrazu využíváme produkty českého výrobce ATEAS.

 

Kompletní nabídka služeb & produktů

ATEAS Security

ATEAS Security je předním českým produktem pro IP kamerové zabezpečení. Maximální flexibilita umožňuje stavět desktop systémy s jedním počítačem až po multiserverové a multiklientské profesionální instalace.Systém ATEAS Security je komplexním a maximálně flexibilním řešením pro IP zabezpečovací systémy specializovaný na špičková IP kamerová zařízení (AXIS, IQeye, IOimage).

Více informací...


AXIS Communications

AXIS Communications je švédský výrobce IP kamer, v nabídce jsou pevné i otočné IP kamery pro vnitřní i vnější prostředí. Široká nabídka různých typů kamer je doplněna videoservery pro zpracování obrazu z analogových kamer a jejich začlenění do místní sítě LAN.

Více informací...


QinVision

QinVision je vedoucí společností v Megapixelovém IP video dohledu a výrobcem široké řady síťových kamer IQeye s vysokým rozlišením a špičkovou kvalitou obrazu, včetně modelů s režimem den/noc, antivandal a outdoorovým provedením. Síťové kamery IQeye jsou vhodné pro video dohled všech segmentů trhu.

Více informací...


Zjištění skutečného stavu – Analýzy

S ohledem na dlouhodobé zkušenosti našich pracovníků jsme schopni Vám nabídnout analýzy s cílem zjistit skutečný stav vašich systémů.

Více informací...


Zjištění skutečného stavu – Audity

S ohledem na dlouhodobé zkušenosti našich pracovníků jsme schopni Vám nabídnout audity s cílem zjistit skutečný stav vašich systémů.

Více informací...

Stránky optimalizovány pro poslední verze moderních prohlížečů a Windows 7.