Hlavní strana

datové a telekomunikační systémy

Vítejte na stránkách firmy Zekatel

Působíme na trhu od roku 1992. Od začátku se zabývámé telekomunikační technikou, ať již dodávkami telefonních ústředen, či montážemi a rekonstrukcemi vnitřních a vnějších telekomunikačních sítí. Od roku 1994 se zabýváme i montážemi strukturovaných kabeláží a optických sítí, k čemuž jsme v rámci komplexnosti dodávek připojili i instalace zabezpečovacích, požárních a kamerových systémů.

 

Výběr z nabídky služeb & produktů

Ilustrační obrázek - Datové produkty

Datové produkty

Z široké nabídky datových produktů Alcatel-Lucent zde uvádíme stručný popis nejvíce používaných switchů. Produktová řada switchů je samozřejmě mnohem širší a v případě Vašeho zájmu jsme schopni Vám nabídnout produkt, který bude v plné míře vyhovovat Vašim požadavkům.

Více informací...


Ilustrační obrázek - Datová centra

Datová centra

V současné době dochází ke značné centralizaci informačních systémů a tím roste význam datových center. Datová centra (serverovny) jsou místnosti se zvláštním režimem a prostředím, která nabízejí zabezpečení dat před ztrátou nebo poškozením. V datovém centru jsou uchovávány informace, které dnes patří k nejcennějšímu majetku společnosti.

Více informací...


Ilustrační obrázek - Zabezpečovací systémy

Zabezpečovací systémy

Elektronická zabezpečovací signalizace – EZS – je další oblastí, ve které Vám můžeme nabídnout naše služby. Systémy EZS jsme schopni navrhnout a nainstalovat od nejmenších systémů pro zabezpečení bytů, chalup, rodinných domků až po velké podnikové systémy pro zabezpečení firem, skladů a výrobních hal.

Více informací...


Tip: Kompletní informaci o všech službách a produktech naleznete vždy na stránce Produkty & Služby.

Aktuální dění na stránkách

Tip: Následuje seznam posledních několika událostí, které byly zaznamenány na stránkách firmy Zekatel. Zajímají-li Vás podrobnosti, klepněte na odkaz „Více informací...” u příslušné zprávy.

Oznámení o změně sídla firmy

Zveřejněno: 19. 3. 2015 19:58:50

Došlo ke změně sídla firmy. V nových prostorách máme lepší zázemí, kanceláře, sklady, lepší příjezd a parkování. Více informací naleznete v sekci Kontakt.


Úspěšný recertifikační audit

Zveřejněno: 26. 2. 2015 18:25:17

Dne 10.2.2015 proběhl na firmě úspěšně recertifikační audit, systému řízení jakosti dle normy ČSN EN ISO 9001.


PF 2015

Zveřejněno: 17. 12. 2014 10:36:32

Děkujeme všem našim zákazníkům a obchodním partnerům za letošní spolupráci a zároveň přejeme hezké svátky a úspěšný rok 2015.


SPONZORUJEME…

Zveřejněno: 26. 11. 2014 11:34:40

Tanečníci ze skupiny Raison d'etre (RDE) se zúčastnili ME 2014 DDC, které se konalo v Německu. Jedna z dvojic vybojovala titul vicemistra Evropy (stejně jako v roce 2012), druhá dvojice skončila na krásném sedmém místě. Gratulujeme a přejeme spoustu dalších úspěchů.


Tip: Kompletní seznam událostí naleznete vždy na stránce Aktuální dění.

Stránky optimalizovány pro poslední verze moderních prohlížečů a Windows 7.