Datové produkty

datové a telekomunikační systémy

Datové produkty

Z široké nabídky datových produktů Alcatel-Lucent zde uvádíme stručný popis nejvíce používaných switchů. Produktová řada switchů je samozřejmě mnohem širší a v případě Vašeho zájmu jsme schopni Vám nabídnout produkt, který bude v plné míře vyhovovat Vašim požadavkům.

 

Kompletní nabídka služeb & produktů

Alcatel OmniSwitch™ 6250

Alcatel-Lucent OmniSwitch™ 6250 je stohovatelný přepínač pracující na vrstvě 2 v normě Fast Ethernet určený pro segmenty firemního použití a přístupu k internetu. Modely pro firemní použití pokrývají malé i středně velké firmy stejně jako využítí na pobočkách, zatím co další modely jsou použitelné u poskytovatelů služeb.

Více informací...


Alcatel OmniSwitch™ 6400

Alcatel-Lucent® OmniSwitch™ 6400 Stackable LAN Switch pro sítě layer 2+ Gigabit Ethernet LAN se zaměřuje na potřeby menších a středně velkých firem s konvergovanými sítěmi hlasové, datové a video komunikace a poskytovatelů služeb s ethernetovým přístupem firemním a rezidenčním uživatelům.

Více informací...


Alcatel OmniSwitch™ 6800

Řada stohovatelných gigabitových síťových přepínačů (SLS) Alcatel-Lucent OmniSwitch 6850 (OS6850) (SLS) vycházející vstříc potřebám moderních firem jsou určeny pro „triple-play“ sítě (data+video+hlas) s flexibilní konfigurací. Podporují napájení po síti (PoE), vynikají vysokou dostupností služeb, vysokou rychlostí „wire speed“, a dramaticky zkrácenou dobou odezvy.

Více informací...


Zjištění skutečného stavu – Analýzy

S ohledem na dlouhodobé zkušenosti našich pracovníků jsme schopni Vám nabídnout analýzy s cílem zjistit skutečný stav vašich systémů.

Více informací...


Zjištění skutečného stavu – Audity

S ohledem na dlouhodobé zkušenosti našich pracovníků jsme schopni Vám nabídnout audity s cílem zjistit skutečný stav vašich systémů.

Více informací...

Stránky optimalizovány pro poslední verze moderních prohlížečů a Windows 7.