Profil firmy

datové a telekomunikační systémy

Profil firmy Zekatel

Firma ZEKATEL, spol. s r.o. je ryze českou společností, která byla založena v srpnu roku 1992.

 

Od svého počátku se zabývá dodávkami, instalací a servisem telefonních ústředen. Orientace na systémy Alcatel-Lucent v celém jejím spektru produktů vyústila ve kvalitní a dlouhodobou spolupráci s touto značkou.

Další oblastí našich služeb jsou montáže a rekonstrukce vnitřních a vnějších telekomunikačních sítí. Souběžně s požadavky trhu a vývojem IT technologií byla nabídka našich služeb postupně rozšířena o projekci a instalaci optických a metalických kabeláží. První větší instalace strukturovaných kabeláží (nad 500 p.m.) byly provedeny v roce 1994 na tehdejší platformě Alcatel Data Cabling. Spolupráce s tímto výrobcem je zachována dodnes, jedinou změnou byla jejich transformace ve společnost Nexans. Kvalita produktů, jejich spolehlivost a trvanlivost je neustále na špičkové úrovni.

Nedílnou součástí naší nabídky jsou i služby v oblasti ochrany majetku a osob - zabezpečovací a kamerové systémy. Zvláště v oblasti IP kamerových systémů jsme našim zákazníkům schopni dodat řešení na míru přizpůsobené jejich požadavkům.

Naší snahou je udržet krok ve vývoji telekomunikační a IT techniky. Ve spolupráci se zástupci předních světových výrobců pořádáme technické semináře, které nám pomáhají prezentovat novinky a trendy našim zákazníkům.

Péče o naše zákazníky je naším prvořadým zájmem, dbáme na to aby námi dodané instalace byly provedeny kvalitně. Následný servis je koncipován a řízen tak, aby eliminoval dobu případných poruch a jenom minimálně zatěžoval správce systémů a koncové uživatele.

 

 
Profil firmy   |   Kontakt   |   Partneři   ||   Aktuální dění   ||   Mapa stránek

Stránky optimalizovány pro poslední verze moderních prohlížečů a Windows 7.